Když je používán RAID (dva disky v jednom), tak nastavit: Advanced -> Sata -> Raid, ne AHCI
Nefunguje to a pořád to chce jt do nastavení BIOSu? V takovém případě to nejspíš záleží na baterii CR2032. Řešení!
Když je používán RAID (dva disky v jednom), tak nastavit: Advanced -> Sata -> Raid, ne AHCI
Nefunguje to a pořád to chce jt do nastavení BIOSu? V takovém případě to nejspíš záleží na baterii CR2032. Řešení!