Doporučujeme: Měření rychlosti internetu | TV program | Zkus to jinak - logicky | Stahovač videí z YouTube | Zkracovač dlouhých adres | Italo.cz | Služby pro Váš web

Můj blog – až 10 % špičkového kódu navíc!

Gabry Ponte v Olomouci - prostě vesnická diskotéka

Datum: 19. 12. 2005 14.32 | Autor: Lukáš | 3493× | Kategorie: Hudba | Komentáře: 13
Gabry!Dopoledne jsem z Gabryho přijel, odpoledne na něj jedu. O půl sedmé nastupuji v Brně na vlak do Přerova, abych pak přestoupil do Olomouce. Vyjí­ždí­me s deseti minutovým spoždění­m. V Přerově naštěstí­ vlak čeká, takže jsem všechno stihl a podle plánu byl o půl deváté v nádražní­ hale v Olomouci.


Tam jsem měl mí­t sraz s Hankou (Italiana), která mi kupovala vstupenku. Jenže, ač mi poslala fotku,tak jsem si ji představoval trochu jinak, takže jsem ji vůbec nemohl objevit. Naštěstí­ se to za chví­li dí­ky mobilní­ komunikaci podařilo :). Neměl jsem rozměneno, tak jsem zatí­m dostal lí­stek jen tak gratis a vyrazil jsem podle mapky, kterou mi namalovala, směr Envelopa. Po cestě jsem volal Milanovi (MaxiMC), který už byl na mí­stě a čekal před vchodem.


Akce měla začí­t o deví­ti, ale jediné, na co se pořadatelé zmohli, bylo to, že ke vchodu přijeli s autem Fajn rádia Hity a nechali puštěné nahlas rádio. Za chví­li někdo ze vchodových dveří­ vykoukl se slovy "ještě 2 minuty". Tyhle dvě minuty se protáhli až na solidní­ čtvrt hodinku, tak jsem zatí­m kecal s Milanem a vobludou.


Už jsem byl pořádně zmrzlej, naštěstí­ konečně otevřeli, já vešel donvitř, nechal si odthnout útržek ze vstupenky a šel k šatně. Takový velmi milý (a jistě i velmi inteligentní­) mladí­k nám na náš dotaz, zda si tam můžeme nechat bágly sdělil, že to možné je, ale neručí­ za to, že je někdo nevezme. Nechali jsme tam tedy jen bundy a bágly vzali s sebou. Na první­ pohled to vevnitř vypadalo oproti páteční­ Praze hrozně - jak nějaká vidlácká diskotéka (ale k tomu se ještě vrátí­m později).

Gabry!

Chví­li jsme koukali na velmi "působivý" záznam Tiesta, který běžel nad parketem na projekci. Pak jsme si šli sednout. Se mnou se tam začala bavit nějaká holka, která pořád cosi mlela o hip hopu, ptala se, kdo tady dneska vlastně vůbec bude hrát, chválila Brno, řekla mi, že jsem vůbec neměl vyhazovat pení­ze za vstup, protože to tu prý stojí­ za ***** a ještě nezapomněla zmí­nit, že majitel klubu je nějaký její­ strýc, tak je tu zdarma. Pak naštěstí­ odešla. Já si šel koupit pivo. Nalili mi ho do vynikají­cí­ho plastového kelí­mku - nic lepší­ho jsem si snad nemohl přát :). Celá diskotéka byla absolutně nevytopená, takže jsem se při pití­ studeného piva "trochu" třásl zimou. Ale to už začali hrát DJs z Fajn rádia Hity a pár lidí­ už bylo na předtí­m úplně prázdném parketu.


Je zhruba půl jedenácté. Šel jsem navští­vit záchody, které byly opravdu LUXUSNÍ! Asi přestavěné z původní­ch koryt pro prasata! Absolutně zhnusen jsem se šel zase posadit. MaxiMC s vobludou šli dolů na parket, já čekal na Gabryho, třepal se zimou u piva a hlí­dal batohy. Byla tam prostě tak "trochu" nuda, tak jsem si krátil čas tí­m, že jsem si na mobilu zapnul ICQ a psal si s těmi, kdo byli zrovna online - ještě že tam byl signál!


Před půlnocí­ jsem zaplatil Hance těch 250 (chtěl jsem ji dát 300, ale nechtěla a vnutila mi padesátikorunu) a trošku jsme pokecali. Já si strhnul ze zdi plakát akce ale nepoškodit se mi ho podařilo až na třetí­ pokus.


Byla půlnoc a začal hrát Crazy Frog - nic trapnější­ho jsem snad ještě neviděl! Prostě nějaký borec převlečený v kostýmu zelené žáby. Set, který Crazy Frog (pokud to vůbec byl doopravdy on) hrál, byl samozřejmě předem přichystaný, ta žába se zmohla jen na to, aby mávala a tleskala svými pařáty a občas zesí­lila či zeslabila pí­sničku. Musim však uznat, že setí­k byl poměrně kvalitní­. Nechyběla napří­klad Cascada - How Do You Do a další­, povětšinou ve stylu neměckého eurodancu. Velmi profesionálně znělo, když se mu při hraní­ si s mixákem podařilo, aby přestal hrát jeden reprák (na Gabryho to pak už naštěstí­ bylo opraveno). Tak jsem si zatí­m koupil dvě vodky - mimochodem taky v kelí­mku - super :D za tuší­m čtyřicet korun. Ještě jednou jsem si šel odskočit do prasečí­ch koryt (záchody), chví­li kecal s Hankou a pak, když už DJ cosi mumlal (ano mumlal, moc jim nebylo rozumět, a ten zvuk sám o sobě taky nebyl úplně nejlepší­) o Gabrym, vzal jsem bágly a šel dolů na parket za Milanem.

Gabry!

Čekali jsme tam už tak 15 minut, když se za mixpultem na chví­li objevil Gabry. Nikdo si ho zatí­m nevšiml, jen já tam na něj začal řvát "Ciaoooooo!!", Gabry se usmál a taky pozdravil. Pak ještě někam odběhl (nebo jsem ho tam aspoň neviděl). Když přišel zpátky, tak se lehce zaplnil parket a on začal. Byly přesně 2 hodiny. Stejně jako v Praze hrálo na začátku Depends On You. Sundal jsem si rolák, aby bylo vidět mé špičkové triko m2o :) a začal si ten jeho setí­k pořádně uží­vat a stejně jako o den předtí­m jsem si osvěžil texty všech songů co hrál. Byly v jiném pořadí­, ale stejné jako v Praze. Myslí­m, že jen vynechal Giuliu. Samozřejmě měl i tu včerejší­ českou vlajku, kterou si přivázal ke sluchátkům. Já se snažil fotit mobilem (který se mi dvakrát seknul, tak jsem ho musel "restartovat"), z něhož se fotky celkem povedly, nebyla tam taková tma jak v Praze. Byl jsem hned v první­ řadě a tam se pařilo solidně. Když jsem se ale párkrát ohlédl za sebe přišlo mi, že opravdu paří­ jen zhruba první­ 2 řady a zbytek se už nějak moc nehýbe. Ani tam nebylo moc lidí­. Během vystoupení­ Gabry dvakrát rozdával prskavky, prvně jsem si vzal jednu a napodruhé rovnou 2. Škoda, že hořely jen pár minut, Gigiho sví­tí­ci tyčinky byly lepší­ ;). Stejně jako v Praze Gabry hojně použí­val mikrofon, což jsme samozřejmě ocenili :). Občas jsem musel z báglu vytáhnout minerálku a osvěžit si hlasivky. Ve 3 hodiny Gabry dohrál, prošel se po pódiu před mixem a všem fanouškům podával své mistrovské ruce (řekl bych, že se dostalo na všechny, kteří­ chtěli, vždyť pařili jen ty první­ 2 řady) a já si taky šáhl - několikrát :). Za chví­li začal rozdávat podpisy. Já vytáhl z báglu ten plakát stržený ze zdi a nechal si ho podepsat. No a počkal jsem si i na jednu jeho podepsanou fotku. Pak se ještě s lidmi fotil. Na mě už nějak nevyšlo - nevadí­, už mám z Prahy:). Potom odešel někam do zákulisí­.


Bylo půl třetí­, já chví­li seděl, pak ještě kecal s Hankou a kolem čtvrté jsme se odebrali ve směru k autobusovému nádraží­, odkud odjí­žděl v 5:10 autobus. Tam jsme asi půl hodiny mrzli (já, MaxiMC a vobluda) a pak přijel nějaký autobus. Já se šel zeptat, jestli jede i před Brno - naštěstí­ ano. Nasedli jsme a za hodinu byli v Brně. Já během cesty spal a poslouchal na mobilu Chemical Land :). Pak už jen cesta na šalinu, desetiminutová jí­zda v ní­ a byl jsem doma. Bylo zhruba kolem půl sedmé a já šel spát. Gabry v Olomouci mě vyšel dohromady na 640 korun.


Co napsat závěrem? Oteví­račka o půl hodiny později, málo lidí­, hrozný prostředí­. Gabry byl jediným kladem celého večera. Škoda, že jsem na něj musel čekat 5 hodin. Na plakátu k akci je napsaná "Velká Vánoční­ párty". Tak jestli tohle byla velká párty, tak to by mě zají­malo, kolik lidí­ tam chodí­ na normální­ diskotéky... nebo snad Fajn rádio Hity nikdo neposlouchá?!

Podobné články:
Gabry Ponte v Praze - luxus za dobrou cenu
Gabry Ponte v Praze: online report
Gabry Ponte v Praze: kompletní report


Komentáře:

 1. DJ SHEWWZA20. 12. 2005 21.43

  mno hele....řeknu ti to asi takhle. K tomu tvýmu článku je asi mnoho výhrad, ale tak to už je ale tvoje věc.Jen sem chtěla podotknout, že v Olomouci jsem byla taky a rozhodně si nemůžu stěžovat. Miochodem jsme se tam stejne museli videt jelikoz jsem byla u vchodu mezi prvnima. Ale to stejne zase odbočuju. Mno prostě to tam nebylo vesnický jak ty říkáš. Co se týče záchodů a pítí do kelímků, v tom máš pravdu...souhlasím, ale o tom, že měli zpoždění to se může stát každýmu. Jinak teda jako ze by jsi volal na Gabryho se mi ani nějak nepodařilo zaslechnout. A to, že tancovali jen úprvní dvě řady taky kecáš.Já byla sice ve předu, ale celej parket byl narvanej...Mno nevim mno ale tak jako co třeba brýle??....Crazy Frog byl náhodou super. Lepší to být přece nemohlo...Co by jsi tam ještě chtěl. A jinak ohledně té nudy, mno to už záleží na tobě jestli se dokážeš bavit. A co se týče batohů, tak máš přece pusu na to, aby jsi se někoho předem zeptal, jestli se tam daj odkládat věci...Jako třeba já. A to že tě vyšel Gabry přes 600 si na tom ještě dobře mě vyšl na 700 a co?? mno nic...A ještě stejně nechápu jednu věc...proč jsi teda do Olomouce lezl, když jsi byl v praze??? To prostě nechápu, zbytečně si ještě ztěžuješ. Zeptej se více lidí na jejich názor. I slovákům se tam líbilo. Ale tak je top tvoje věc já jen píšu komentář. Ale stejně si neodpustím, že ten článek máš napsanej jako kdyby jsi psal v 8. třídě slohovku))  odpovědět
 2. Discogio20. 12. 2005 22.12

  Ty jseš nějaká moc chytrá co ? Ono ještě že jsem tam nebyl já ! To by bylo asi teprve hodnocení... Zkus se přijet do Prahy na diskotéku kde byl Gabry a pak to porovnat stou vaší "vesnickou" a nejde mi to dokazovat, že v Praze jsou lepší diskotéky, protože co jsem viděl fotky, tak lepší diskotéky jsou i v menších městech než je Olomouc...no musím říct OSTUDA OSTUDA....ještě že jsem mu v Praze udělali takovou krásnou atmosféru...snad se vrátí, ale do Olomouce už asi ne :D Jestli se ti nelíbí jak je to napsané tak napiš vlastní report, určitě ho rádi dáme do reportů na IDF....  odpovědět
 3. Lukáš20. 12. 2005 23.23

  1. Spoždění se stává? U Vánoční "Mega akce"? Odkdy?

  2. Neslyšela? Za to já nemůžu ;).

  3. Naplno pařili fakt jen lidi vepředu, bylo to o ničem, ten doslova "vařící" dav jako v Praze tam nebyl ani náhodou.

  4. Bavit? Třeba u té videoprojekce s Tiestem co ;).

  5. Crazy Frog pro Tebe třeba byl super, pro mě ne, to je věc názoru.

  6. Copak já si stěžuju, že mě to stálo 600? Že to nikde nevidím. Tu částku uvádím jen jako orientační a uvedl jsem ji i u Prahy.

  7. Na batohy jsem se ptal mailem, bohužel neúspěšně.

  8. Jel jsem tam kvůli Gabrymu.

  9. Asi jsi nikdy nebyla na pořádné diskotéce, jinak bys nikdy nenapsala to, co jsi napsala.

  10. Přidávám se k Discogiovi, napiš vlastní report (třeba jako slohovku z 9. třídy) a my ji rádi vystavíme na IDF.

  Ještě nějaké dotazy? :)  odpovědět
 4. DJ MaxiMC20. 12. 2005 23.46

  Co se týká mého názoru, tak musím plně souhlasit s Lukášem.

  1. Vidět jste se museli určitě, protože při tak malé návštěvnosti to jinak nešlo.

  2. To, že byl parket „narvanej“ ještě neznamená, že všichni tancovali.

  3. Vystoupení Crazy Froga bylo největší „šmelo“ v dějinách hudby.

  4. Nuda byla. Nevím na co jsi zvyklá, ale horší komentování (kterému mimochodem nebylo rozumět) a výběr hudby snad už být nemohlo (viz. Tiesto na začátku).

  5. Odklad věcí největší katastrofa, celkem celé pojetí klubu strašný.

  6. Co se týče článku, napiš svůj report, rádi zhodnotíme. Podle tvé češtiny by to nebylo ani na tu 8mou třídu ;)

  PS: My jsme se taky museli vidět, když jsem vstupoval jako první ;)  odpovědět
 5. DJ SHEWWZA21. 12. 2005 7.55

  MNo tak jen do me, ze...já sem psala jen svůj názor...však já ještě n¨ěco vymyslím....jo a DJ MaxiMC-mno asi jo no jelikož jsem si bylä aj pro písničku....Já jako nevím...Pro mě to přišlo zbytečný jezdit do Prahy. Na co...Mě se zkrátka v Olmiku líbilo. A to je můj názor. Jako v ňákých věcech máte pravdu, ale ¨ve většině si myslím, že se mýlíte. Já vám nerozumím. Jako krásně mi to všechno servírujete na body za1. za 2. .......Mno a ohledně mýho pravopisu, každej nepíše text dvě hodiny, ještě kvůli tomu, že si po sobě kontroluje hcyby a ještě ke všemu, když píšu jenom sem. A to co jsem psala včera Lukášovi, ohledně té 8. třídy, nebylo to kvůli těm chybám...Takže můj názor je takovej, že nedokážete nic jinýho, než kritizovat. Myslím, že vám se nikdo nezavděčí. A ta nuda tam fakticky nebyla, musíte mít jen dobrou partu. A to že lidi netancovali- divíte se všichni- když měli fotáky, mobily a nebo kamery v ruce???a stejně, když tvrdíš, že jsi se s ním vyfotil v Praze Lukáši, tak proč nám neukážeš i tu svoji fotku na net?? Tak se tu zatím mějte.....report?? a není už pozdě?? mno pro mě za mě...  odpovědět
 6. Lukáš21. 12. 2005 9.26

  Však já ti ten názor neberu, toto je diskuze pro výměnu nározů, já jen reagoval ;).

  Ty seš možná zvyklá tam u vás ve vidlákově na podobné diskotéky. My ne.

  Proč bych ti ukazoval svou fotku? Já si chráním soukromí.

  Ty se prostě jen nudíš. Zkritizoval jsem setík tvého kamaráda "DJ Piere" a ty se sem hned musíš nasáčkovat. Takových lidí jsem už viděl. Asi napíšu další díl "Nečekaných setkání" :)). A přidám do blogu autorizaci komentářů, aby tady ti puberťáci přestali tak tupě pořvávat :).  odpovědět
 7. DJ PIERE21. 12. 2005 18.25

  Ty trapáku ,tak nejprve sem dáš diskuzi k vystoupení Gabryho a pak mažeš příspěvky.Tak to seš kabrňák a mně budeš něco vyčítat podívej se na sebe jakej seš ubožák,myslíš si ,že se svět točí jenom kolem tebe.Jakmile se ti někdo příčí,tak hned to smázneš to není první případ.Já jsem do toho nechtěl vstupovat jelikož jsem na Gabrym nebyl,ale musím se zastat Shewwzy.Má snad právo na svůj názor ne a jestli že ne tak teď budu citovat tebe "tak k tomu lidi nevyzívej".Já nevím co ty si o sobě myslíš,proč hned lidi urážíš výrazama jako "vidláci a puberťáci".A tenhle můj příspěvek není žádnou reakcí na tvoji kritiku vůči mně.Nejsi totiž sám na světě tak nad tím zkus někdy přemýšlet.A jestli to dáš nebo nedáš na net to je tvoje věc ,je to spíš adresovaný tobě.  odpovědět
 8. Lukáš21. 12. 2005 18.51

  Hezké. Toto je můj web. Můžu si mazat co chci, psát co chci. Pokud to nechceš/nedokážeš pochopit, neukazuj se tu. Já nikoho neurážím, ale pokud se ty sám do toho vcítíš (tupý puberťák), tak tě to bohužel urazí, s tím nic neudělám. Ty jsi mě zase nazval trapákem (opravdu jsem já ten, kdo uráží?). Večer sem dám autorizaci příspěvků. Snad tohle pořvávání přestane (stejně jako přestalo na italianu a na další spoustě webů, kde se setkali s lidskou blbostí).

  Opravdu nemám čas se stále a donekonečna jak blbec zdržovat odpovídáním.  odpovědět
 9. Discogio21. 12. 2005 20.15

  OK donutila mě ktomu ! OLOMOUC OPROTI PRAZE JE SENO A VIDLE !

  co se týče ostatních bodů tak se můžete haáat dál protože jste všichni puberťáci :D a budete ještě nějaký ten pátek než vám bude alespoň 20 :P  odpovědět
 10. Lukáš21. 12. 2005 20.33

  2 Discogio: :)))))  odpovědět
 11. DJ MILI22. 12. 2005 12.27

  Chtěl bych se trošku zastat DJ SHEWWZy..Mě se tam docela taky líbilo.I když jsem přijel na GAbryho a chtěl jsem jít až na něj, tak jsem šel pařit i na Crazy Froga...Nikdo nevěděl, co čekat a i když němecjý styl moc nemusím, tak , i když bysl připravený předem, mě se set a jeho vystoupení líbilo...A i plno jiných kluků, co jsem tam viuděl, pařili jako o závod..Taková příprava na Gabryho...  odpovědět
 12. Lukáš22. 12. 2005 12.49

  Já byl celkem unavenej z Prahy - nespal jsem, takže jsem čekal až na Gabryho - přece si nevyplýtvám síly na nějakou žábu :).  odpovědět
 13. marindeejay19. 1. 2006 16.20

  Grande gabry ponte. greetings from spain  odpovědět

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: